نمایندگی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG

نمایندگی تعمیر آاگ AEG

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر آاگ در سراسر نقاط کشور

✅ استـفاده از قطعــات اورجینــال
✅ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی
✅ اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی آاگ AEG

صرفه جویی در وقت و هزینه

در صورت تماس با ما و یا ثبت سفارش آنلاین، نمایندگی مجاز تعمیر آاگ در کمترین زمان تکنسین های مجرب خود را اعزام می کند تا یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG شما ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

خدمات پس از فروش

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ می باشد.

شعبات متعدد

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG در سراسر کشور دارای شعبات متعدد می باشد و با داشتن کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و با کمترین هزینه تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ شما را انجام می دهد.

تکنسین های حرفه ای

تکنسین های حرفه ای و مجرب نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG خود را موظف میدانند که خرابی یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ  را به درستی تشخیص دهند و تعمیر یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG را به تعویض قطعات ترجیح دهند.

30 سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید میباشد.

ضمانت 6 ماهه و گارانتی

نمایندگی مجاز تعمیر آاگ AEG دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG می باشد.

این تضمین، ارائه خدمات مطلوب و حرفه‌ای است.

صرفه جویی در وقت و هزینه​

صرفه جویی در وقت و هزینه

خدمات پس از فروش​

خدمات پس از فروش

شعبات متعدد​

شعبات متعدد

تکنسین های حرفه ای​

تکنسین های حرفه ای

30 سال سابقه درخشان​

30 سال سابقه درخشان

ضمانت 6 ماهه و گارانتی​

ضمانت 6 ماهه و گارانتی

تعمیر یخچال فریزر آاگ AEG در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG

 

یخچال فریزر آاگ AEG یکی از برترین برندهای موجود در بازار می باشد، معمولا یخچال فریزرهای برند آاگ AEG خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کنند ، اما در هر صورت اگر دیدید یخچال فریزر یا ساید بای ساید برند آاگ AEG شما به درستی کار نمی کند، نگران نباشید ما در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG در سراسر کشور 24 ساعت شبانه روز در کنار شما هستیم تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه یخچال آاگ AEG شما را تعمیر کنیم و تعمیر آاگ، در تلاش است که آرامش خاطر را به شما بازگردانیم.

درباره‌ ی شرکت آاگ AEG در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG

 

امیل راتناو در سال ۱۸۸۳ شرکت “آلمانی برق ادیسون ” را در برلین تأسیس نمود. این کارخانه به شرکت آاگ AEG در سال ۱۸۸۷ تغییر نام یافت. در ابتدا درگیر تولید تجهیزات الکتریکی (مانند لامپ، موتور و ژنراتور) شد، شرکت خیلی زود در سیستم‌های انتقال برق AC وارد شد. در سال ۱۹۰۷ پتر بهرنس به عنوان مشاور هنری آاگ AEG منصوب شد. این امر منجر به ایجاد اولیه هویت سازمانی این شرکت با محصولات و به اشتراک گذاری تبلیغات ویژگی‌های طراحی مشترک گشت.کمپانی AEG یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکتریکی در جهان است که در حال حاضر تولیدات انبوه آن شامل ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی یخچال و فریزر ساید بای ساید جاروبرقی و…. می باشد. برای تعمیر قطعات هم نمایندگان تعمیرات آاگ آماده خدمات دهی به شما هستند.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر یخچال آاگ AEG در تهران

 

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید برند آاگ AEG هستند ولی فقط تعمیرکارانی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ در تهران AEG ابتدا به درستی آموزش دیده اند و اکنون مشغول به فعالیت می باشند. نمایندگان تعمیرات  آاگ در نمایندگی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ در تهران و سراسر کشور AEG با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای نمایندگی های ما در تعمیر آاگ، قابل اهمیت است. شما در نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید آاگ AEG در مدت 6 ماه گارانتی هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید آاگ AEG می باشد. بنابراین اگر برای یخچال آاگ AEG نمایندگی فعال معتبر نیاز دارید، تعمیر آاگ بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

نکات مهم در نگهداری یخچال ساید بای ساید آاگ AEG

 

توصیه هایی از نمایندگان تعمیرات آاگ:

 یخچال باید در یک مکان مناسب و به صورت تراز شده قرار گرفته باشد. در غیر این صورت عملکرد یخچال تحت تاثیر قرار می گیرد.
هیچ وقت یخچال را در کنار دستگاه های گرما زا مثل شومینه، شوفاژ، اجاق گاز، آب گرم کن و… قرار ندهید. اما در صورت خرابی می توانید با مشاوران ما در تعمیر آآگ تماس بگیرید.
همیشه غذا ها را با ظروف درب دار در یخچال قرار دهید، در غیر این صورت بخار حاصل از مواد غذایی می توانند باعث ایجاد برفک شود و برای از بین بردن برفک، یخچال مجبور است تا انرژی بیشتری را استفاده کند.
هیچ وقت در طبقات یخچال ورق های نایلونی قرار ندهید. همچنین ظروف را نیز با فاصله مناسب از هم بچینید، تا جریان هوا بتواند به خوبی گردش پیدا کند.
برای این که گرمای یخچال به خوبی بتواند از یخچال دفع شود، لازم است تا سیم پیچ های کندانسور که در پشت یخچال قرار دارند را سالی یک بار به خوبی تمیز کنید. تا دیگر لازم نباشد برای حل مشکلات با تعمیر آاگ تماس بگیرید. پیشگیری بهتر از درمان!

حتما برای جلوگیری از اسیب دیدن یخچال در برابر نوسانات برق، از ترانس استفاده کنید. این کار علاوه بر کنترل کردن نوسانات برق، باعث می شود تا عمر مفید یخچال نیز افزایش یابد.
هنگام جابه جا کردن یخچال حواستان به کابل برق باشد، تا حین جابه جایی آسیبی به آن وارد نشود.
لاستیک دور درب را به طور دوره ای با استفاده از اسپری مخصوص تمیز کنید، تا خاصیت آهنربایی درب از بین نرود، زیرا در صورت بسته نشدن کامل درب، هوای گرم و مرطوب وارد دستگاه می شود، و می تواند به دستگاه آسیب جدی وارد کند.
به صورت هفتگی داخل یخچال را با استفاده از دستمال تمیز و آب گرم تمیز کنید و اگر در قفسه های یخچال مواد غذایی، یا چربی وجود داشتند، آن ها را به خوبی تمیز کنید.
یخچال را در جای مناسب و به دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید. همچنین لازم است تا یخچال حداقل ۳۰ سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد، تا هوا به راحتی بتواند از پشت یخچال جریان پیدا کند. این توصیه ها از تجربه های ما در تعمیر آاگ در طول سالها تعمیر و بررسی خطاها می باشد. و نمایندگی های ما در تعمیر آاگ هر روز در حال آپدیت در قطعات و تخصص شان هستند.

نمایندگی رسمی ارائه دهنده تعمیر آاگ  AEG و خدمات پس از فروش آاگ AEG
 در تمامی مناطق تهران برای شما مشتریان عزیز فعال می باشد و در هر ساعتی از شبانه روز که با ما  02174932 تماس بگیرید
می توانید از خدمات ما استفاده کنید

ایرادات رایج در تعمیرات ساید بای ساید آاگ AEG

 

 • روشن نشدن یخچال ساید بای ساید آاگ AEG در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ
  خرابی کمپرسور یا موتور دستگاه، خرابی سنسور یا ترموستات، خرابی برد فرمان دستگاه، مشکلات سیم کشی دستگاه، خرابی سیم برق دستگاه، خرابی دو شاخه برق دستگاه و… در این مواقع حتما یک تماس با نکایندگی شعبه خودتان در تعمیرات آاگ بگیرید.
 • نرسیدن آب به آب سرد کن آاگ AEG در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ

مشکلات مربوط به فیلتر، خرابی شیر برقی، خرابی شلنگ آب، بسته بودن شیر آب ورودی به دستگاه و… برای حل این موضوع حتما با تعمیرات آاگ تماس بگیرید و از گارانتی خود استفاده کنید.

 • عمل نکردن دکمه های صفحه نمایش یا دیسپلی یخچال آاگ AEG
  فعال بودن قفل کودک ( child lock )، خرابی سوکت صفحه نمایش، خرابی برد الکترونیکی، مشکلات سیم کشی مربوط به برد فرمان و درب کابین و… در این مواقع برق کاران تعمیرات آاگ به شما کمک خواهند کرد.
 • ناقص روشن شدن صفحه نمایشگر یا دیسپلی یخچال آاگ AEG
  خرابی سوکت بالای درب فریزر، خرابی سوکت دیسپلی، خرابی برد الکترونیکی دستگاه، مشکلات سیم کشی درب یخچال، مشکلات سیم کشی و اتصالات بین درب و برد و… شما به برق کاری نیاز دارید تا در تعمیر آاگ آموزش دیده باشد و به سرعت بتواند مشکلتان را حل کند.
 • عدم شنیدن صدای هشدار درب آاگ AEG در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ
  خرابی زنگ دستگاه، فعال نبودن تنظیمات آلارم و… این موضوع برای تعمیر کاران تعمیر آاگ بسیار پیش پا افتاده است. فقط کافی ست تماس بگیرید.

ایرادات رایج در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر آاگ AEG

 • بسته نشدن کامل درب یخچال آاگ در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ
  خرابی یا پارگی لاستیک دور درب، سفت شدن یا دفرمه شدن لاستیک دور درب، کنده شدن لاستیک دور درب، اتمام عمر مفید لاستیک دور درب، چیدمان اشتباه ظروف غذا در یخچال که مانع از بسته شدن کامل درب گردد، ضعیف شدن آهنربای لاستیک دور درب و… ما در تعمیر آاگ آماده خدمات رسانی به شما هستیم.
 • گرم شدن بدنه یخچال آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید آاگ
  گرم شدن دیواره یخچال تا حد زیادی طبیعی است، قرار گرفتن یخچال به صورت مستقیم برابر نور خورشید، فاصله نداشتن یخچال از دیوار و… برای تنظیم دقیق یخچال می توانید از نمایندگی شعبه خودتان در تعمیر آاگ کمک بگیرید. و یا با تماس به نمایندگی تعمیر آاگ مشکلتان را تلفنی رفع کنید.
 • سرما نداشتن یخچال آاگ در نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید آاگ

خرابی کمپرسور، مشکلات مربوط به دیفراست، پایین بودن سطح گاز مبرد ( گاز خنک کننده )، نشتی گاز مبرد، تجمع خاک روی لوله های کندانسور و… حتما در صورت وقوع چنین مشکلاتی با نمایندگان تعمیرات آآگ تماس بگیرید.

 • تجمع آب در درون یخچال آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ
  قرار گرفتن مواد غذایی در مسیر خروجی آب، سوختگی المنت، مسدود بودن درین، تراز نبودن دستگاه، یخ زدگی یا انسداد لوله درین و…
 • صدای اذیت کننده یخچال آاگ در نمایندگی مجاز ساید بای ساید آاگ

خرابی فن کمپرسور، خرابی فن اواپراتور، خرابی فن کندانسور، خرابی کمپرسور، شل شدن پیچ و مهره های مربوط به اتصال کمپرسور به بدنه و… برای سرویس و تنظیم این اتصالات برق کاران تعمیر آاگ، در اسرع وقت به محل شما آمده و در سریعترین زمان ممکن مشکلات را رفع می کنند.

شعبات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG در تهران

 نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG در جنوب تهران

 نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG در شمال تهران

 نمایندگی مجاز  تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG در غرب تهران

 نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG درغرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG در مرکز تهران

 نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ AEG در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید آاگ AEG در شرق تهران

 نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.